Kominek w sypialni


Kominek narożny
Kominek narożny

W tej propozycji nic nie zakłóca harmonii, która sprzyja odpoczynkowi. Jasna i przestronna przestrzeń w dzień, po zapadnięciu zmroku nabiera wyjątkowego wyrazu.


Kominek, który ogrzewa łazienkę i sypialnię - nietypowo, ale ile przyjemności podczas kąpieli. Zwłaszcza jeśli wyobrazimy sobie dwustronne palenisko, przez które widać fragment sypialni. W tej propozycji nic nie zakłóca harmonii, która sprzyja odpoczynkowi. Jasna i przestronna przestrzeń w dzień, po zapadnięciu zmroku nabiera wyjątkowego wyrazu. Światło świec oraz płonący kominek - czy można wymyślić lepszy scenariusz na relaksujący wieczór? Po odprężającej kąpieli, możemy wygodnie ułożyć się w sypialni z kieliszkiem wina i ulubioną książką, nie tracąc nic z tego klimatu. Świetny pomysł na niebanalne wnętrza.

Jedyny warunek, jaki musimy spełnić, to posiadanie komina we właściwym miejscu. Dlatego właśnie, jeśli uwzględnimy kominek jeszcze na etapie projektu, wtedy wszystko jest jeszcze możliwe.

Bez względu na kolorystykę i wielkość pomieszczenia jakim dysponujemy, umieszczając w nim jakiekolwiek palenisko, mamy gwarancję, że nasza łazienka będzie oryginalna i nietuzinkowa. Nowoczesna łazienka to także obowiązkowo przybytek luksusu. Duża, wygodna przestrzeń, ergonomia i uroda aranżacji, a także połączenie kilku funkcji w jednym, to z pewnością jego uniwersalne atrybuty. Choć każdy z nas ma indywidualną definicję luksusu, to zapewne jego synonimem możemy również określić kominek.

Prezentowane propozycje to kilka różnych wariantów jego zastosowania w tym nietypowym zestawieniu, zależnie od tego, jakie mamy możliwości. W zasadzie bez względu na kolorystykę i wielkość pomieszczenia, jakim dysponujemy, umieszczając w nim jakiekolwiek palenisko, mamy gwarancję, że nasza łazienka będzie oryginalna i nietuzinkowa. Dlatego, jeśli tylko dysponujemy możliwością podłączenia urządzenia w łazience lub na jej granicy, np. z sypialnią, powinniśmy z tego koniecznie skorzystać.